Walsin Technologies WQCW1005Z0G7N3TB
General Purpose Inductor, 0.0073uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW1005Z0G7N3TB.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW1005Z0G7N3TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 0402 7.3nH,G,20Q,0.68A
FIXED IND 7.3NH 680MA 260 MOHM