Walsin Technologies WQCW1005Z0G4N3TB
General Purpose Inductor, 0.0043uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW1005Z0G4N3TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW1005Z0G4N3TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 0402 4.3nH,G,18Q,0.70A
FIXED IND 4.3NH 700MA 91 MOHM