Walsin Technologies WQCW1005Z0G2N2TB
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW1005Z0G2N2TB.
IHS
Datasheet7 pages6 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW1005Z0G2N2TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 0402 2.2nH,G,19Q,0.96A
FIXED IND 2.2NH 960MA 70 MOHM