Walsin Technologies WQCW1005Z0G11NTB
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WQCW1005Z0G11NTB.
IHS
Datasheet7 pages6 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WQCW1005Z0G11NTB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 0402 11.0nH,G,24Q,0.64A
FIXED IND 11NH 640MA 120 MOHM