Walsin Technologies WLQC1515H0J68NLB
General Purpose Inductor, 0.068uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 2114
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLQC1515H0J68NLB.
IHS
Datasheet7 pages8 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLQC1515H0J68NLB provided by its distributors.
FIXED IND 68NH 5.5A 8.6 MOHM SMD
SMD Square Coil 1515 68nH ±5%