Walsin Technologies WLQC1515H0G82NLB
General Purpose Inductor, 0.082uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 2314
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLQC1515H0G82NLB.
IHS
Datasheet7 pages8 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLQC1515H0G82NLB provided by its distributors.
FIXED IND 82NH 5.6A 9.4 MOHM SMD
SMD Square Coil 1515 82nH ±2%