Walsin Technologies WLFW2520Z0K8R2PB
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW2520Z0K8R2PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW2520Z0K8R2PB provided by its distributors.
FIXED IND 8.2UH 330MA 2.65 OHM
Ferrite CWire 2520(1008) 8.2uH ±10%