Walsin Technologies WLFW2520Z0K3R3PB
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW2520Z0K3R3PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW2520Z0K3R3PB provided by its distributors.
FIXED IND 3.3UH 450MA 1.46 OHM
Ferrite CWire 2520(1008) 3.3uH ±10%