Walsin Technologies WLFW2520Z0K150PB
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW2520Z0K150PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW2520Z0K150PB provided by its distributors.
FIXED IND 15UH 250MA 3.04 OHM
Ferrite CWire 2520(1008) 15uH ±10%