Walsin Technologies WLFW2520Z0JR56PB
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW2520Z0JR56PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW2520Z0JR56PB provided by its distributors.
FIXED IND 560NH 700MA 300 MOHM
Ferrite CWire 2520(1008) 0.56uH ±5%