Walsin Technologies WLFW2520Z0J4R3PB
General Purpose Inductor, 4.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW2520Z0J4R3PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW2520Z0J4R3PB provided by its distributors.
FIXED IND 4.3UH 400MA 1.7 OHM
Fert Chip Wire Ind2520(1008) 4.3uH ±5%