Walsin Technologies WLFW2520Z0J2R7PB
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW2520Z0J2R7PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW2520Z0J2R7PB provided by its distributors.
FIXED IND 2.7UH 490MA 1.28 OHM
Ferrite CWire 2520(1008) 2.7uH ±5%