Walsin Technologies WLFW2520Z0J150PB
General Purpose Inductor, 15uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW2520Z0J150PB.
IHS
Datasheet6 pages8 years ago
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW2520Z0J150PB provided by its distributors.
FIXED IND 15UH 250MA 3.04 OHM
Ferrite CWire 2520(1008) 15uH ±5%