Walsin Technologies WLFW2012Z0KR47PB
General Purpose Inductor, 0.47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW2012Z0KR47PB.
IHS
Datasheet6 pages7 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW2012Z0KR47PB provided by its distributors.
FIXED IND 470NH 720MA 310 MOHM
Fert Chip Wire Ind2012(0805) 0.47uH ±10%