Walsin Technologies WLFW2012Z0KR11PB
General Purpose Inductor, 0.11uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW2012Z0KR11PB.
IHS
Datasheet6 pages7 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW2012Z0KR11PB provided by its distributors.
FIXED IND 110NH 2A 50 MOHM SMD
Fert Chip Wire Ind2012(0805) 0.11uH ±10%