Walsin Technologies WLFW1608Z0K3R9PB
General Purpose Inductor, 3.9uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW1608Z0K3R9PB.
IHS
Datasheet6 pages6 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW1608Z0K3R9PB provided by its distributors.
FIXED IND 3.9UH 1.5 OHM SMD
Fert Chip Wire Ind1608(0603) 3.9uH ±10%