Walsin Technologies WLFW1608Z0K3R3PB
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW1608Z0K3R3PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW1608Z0K3R3PB provided by its distributors.
FIXED IND 3.3UH 1.5 OHM SMD
Fert Chip Wire Ind1608(0603) 3.3uH ±10%