Walsin Technologies WLFW1608Z0K1R0PB
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW1608Z0K1R0PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW1608Z0K1R0PB provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 810 MOHM SMD
Fert Chip Wire Ind1608(0603) 1.0uH ±10%