Walsin Technologies WLFW1608Z0JR56PB
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW1608Z0JR56PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW1608Z0JR56PB provided by its distributors.
Ferrite CWire 1608(0603) 0.56uH ±5%
FIXED IND 560NH 440 MOHM SMD