Walsin Technologies WLFW1608Z0JR39PB
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW1608Z0JR39PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW1608Z0JR39PB provided by its distributors.
Ferrite CWire 1608(0603) 0.39uH ±5%
FIXED IND 390NH 410 MOHM SMD