Walsin Technologies WLFW1608Z0JR27PB
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW1608Z0JR27PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW1608Z0JR27PB provided by its distributors.
FIXED IND 270NH 300 MOHM SMD
Fert Chip Wire Ind1608(0603) 0.27uH ±5%