Walsin Technologies WLFW1608Z0J8R2PB
General Purpose Inductor, 8.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW1608Z0J8R2PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW1608Z0J8R2PB provided by its distributors.
Ferrite CWire 1608(0603) 8.2uH ±5%
FIXED IND 8.2UH 3.5 OHM SMD