Walsin Technologies WLFW1608Z0J3R9PB
General Purpose Inductor, 3.9uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFW1608Z0J3R9PB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFW1608Z0J3R9PB provided by its distributors.
Ferrite CWire 1608(0603) 3.9uH ±5%
FIXED IND 3.9UH 1.5 OHM SMD