Walsin Technologies WLFI2012Z0MR10TB
General Purpose Inductor, 0.1uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFI2012Z0MR10TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFI2012Z0MR10TB provided by its distributors.
Ferrite Chip 2012(0805) 0.10uH ±20%
FIXED IND 100NH 250MA 300 MOHM