Walsin Technologies WLFI2012Z0M1R5TB
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFI2012Z0M1R5TB.
IHS
Datasheet7 pages7 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFI2012Z0M1R5TB provided by its distributors.
Ferrite Chip 2012(0805) 1.5uH ±20%
FIXED IND 1.5UH 50MA 500 MOHM