Walsin Technologies WLFI1608Z0M47NTB
General Purpose Inductor, 0.047uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFI1608Z0M47NTB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFI1608Z0M47NTB provided by its distributors.
Ferrite Chip 1608(0603) 47nH ±20%
FIXED IND 47NH 50MA 300 MOHM SMD