Walsin Technologies WLFI1608Z0M3R3TB
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLFI1608Z0M3R3TB.
IHS
Datasheet7 pages7 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLFI1608Z0M3R3TB provided by its distributors.
Ferrite Chip 1608(0603) 3.3uH ±20%
FIXED IND 3.3UH 15MA 1.55 OHM