Walsin Technologies WLCW1608HQGR21PB
General Purpose Inductor, 0.21uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1608HQGR21PB.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1608HQGR21PB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 0603 210nH,G,48Q,0.28A
FIXED IND 210NH 280MA 2 OHM SMD