Walsin Technologies WLCW1608HQG18NPB
General Purpose Inductor, 0.018uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1608HQG18NPB.
IHS
Datasheet7 pages8 years ago
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1608HQG18NPB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 0603 18nH,G,41Q,1.2A
FIXED IND 18NH 1.2A 66 MOHM SMD