Walsin Technologies WLCW1005Z0J8N2TB
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005Z0J8N2TB.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005Z0J8N2TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005(0402) 8.2nH ±5%
FIXED IND 8.2NH 680MA 100 MOHM