Walsin Technologies WLCW1005Z0J6N2TB
General Purpose Inductor, 0.0062uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005Z0J6N2TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005Z0J6N2TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005(0402) 6.2nH ±5%
FIXED IND 6.2NH 760MA 83 MOHM