Walsin Technologies WLCW1005Z0J2N7TB
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005Z0J2N7TB.
IHS
Datasheet7 pages8 years ago
Inventory History
3 month trend:
-26.98%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005Z0J2N7TB provided by its distributors.
250MHz 10.4GHz 640mA 16@250MHz 2.7nH 120m¦¸ ¡À5% 0402 1.19mm*640¦Ìm*660¦Ìm
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.7nH ±5%
FIXED IND 2.7NH 640MA 120 MOHM