Walsin Technologies WLCW1005Z0J2N2TB
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005Z0J2N2TB.
IHS
Datasheet7 pages8 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005Z0J2N2TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.2nH ±5%
FIXED IND 2.2NH 960MA 70 MOHM