Walsin Technologies WLCW1005Z0G5N8TB
General Purpose Inductor, 0.0058uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005Z0G5N8TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005Z0G5N8TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005(0402) 5.8nH ±2%
FIXED IND 5.8NH 760MA 83 MOHM