Walsin Technologies WLCW1005Z0G2N5TB
General Purpose Inductor, 0.0025uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005Z0G2N5TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005Z0G2N5TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.5nH ±2%
FIXED IND 2.5NH 800MA 70 MOHM