Walsin Technologies WLCW1005CQW7N4TB
General Purpose Inductor, 0.0074uH, 6.7568%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005CQW7N4TB.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005CQW7N4TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005CQ(0402) 7.4nH ±0.5nH
FIXED IND 7.4NH 750MA 58 MOHM