Walsin Technologies WLCW1005CQW3N3TB
General Purpose Inductor, 0.0033uH, 15.1515%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005CQW3N3TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005CQW3N3TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005CQ(0402) 3.3nH ±0.5nH
FIXED IND 3.3NH 900MA 40 MOHM