Walsin Technologies WLCW1005CQC8N4TB
General Purpose Inductor, 0.0084uH, 2.381%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005CQC8N4TB.
IHS
Datasheet7 pages8 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005CQC8N4TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005CQ(0402) 8.4nH ±0.2nH
FIXED IND 8.4NH 640MA 79 MOHM