Walsin Technologies WLCW1005CQC7N8TB
General Purpose Inductor, 0.0078uH, 2.5641%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005CQC7N8TB.
IHS
Datasheet7 pages8 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005CQC7N8TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005CQ(0402) 7.8nH ±0.2nH
FIXED IND 7.8NH 750MA 58 MOHM