Walsin Technologies WLCW1005CQC5N5TB
General Purpose Inductor, 0.0055uH, 3.6364%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005CQC5N5TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005CQC5N5TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005CQ(0402) 5.5nH ±0.2nH
FIXED IND 5.5NH 800MA 51 MOHM