Walsin Technologies WLCW1005CFC6N6TB
General Purpose Inductor, 0.0066uH, 3.03%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005CFC6N6TB.
IHS
Datasheet9 pages8 years ago
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005CFC6N6TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005(0402) 6.6nH ±0.2nH
FIXED IND 6.6NH 700MA 90 MOHM