Walsin Technologies WLCW1005CFC5N1TB
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 3.92%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005CFC5N1TB.
IHS
Datasheet9 pages8 years ago
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005CFC5N1TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005(0402) 5.1nH ±0.2nH
FIXED IND 5.1NH 600MA 120 MOHM