Walsin Technologies WLCW1005CFC1N6TB
General Purpose Inductor, 0.0016uH, 12.5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005CFC1N6TB.
IHS
Datasheet9 pages8 years ago
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005CFC1N6TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005(0402) 1.6nH ±0.2nH
FIXED IND 1.6NH 750MA 70 MOHM