Walsin Technologies WLCW1005CFC1N5TB
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 13.33%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCW1005CFC1N5TB.
IHS
Datasheet9 pages8 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCW1005CFC1N5TB provided by its distributors.
Chip Wire Ind 1005(0402) 1.5nH ±0.2nH
FIXED IND 1.5NH 1A 30 MOHM SMD