Walsin Technologies WLCM1005Z0S3N9TB
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 7.6923%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0S3N9TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0S3N9TB provided by its distributors.
INDUCTOR FIXED 3.9NH 0402 / 3.9 nH Unshielded Multilayer Inductor 700 mA 200mOhm Max 0402 (1005 Metric)
FIXED IND 3.9NH 700MA 200 MOHM
MLCI 1005(0402) 3.9nH ±0.3nH