Walsin Technologies WLCM1005Z0JR15TB
General Purpose Inductor, 0.15uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0JR15TB.
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0JR15TB provided by its distributors.
FIXED IND 150NH 140MA 3.2 OHM
MLCI 1005(0402) 150nH ±5%