Walsin Technologies WLCM1005Z0H8N2TB
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0H8N2TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0H8N2TB provided by its distributors.
FIXED IND 8.2NH 500MA 280 MOHM
MLCI 1005(0402) 8.2nH ±3%