Walsin Technologies WLCM1005Z0H6N8TB
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0H6N8TB.
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0H6N8TB provided by its distributors.
FIXED IND 6.8NH 600MA 250 MOHM
MLCI 1005(0402) 6.8nH ±3%