Walsin Technologies WLCM1005Z0C4N7TB
General Purpose Inductor, 0.0047uH, 4.2553%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0C4N7TB.
IHS
Datasheet11 pages6 years ago
Datasheet11 pages7 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0C4N7TB provided by its distributors.
FIXED IND 4.7NH 700MA 200 MOHM
MLCI 1005(0402) 4.7nH ±0.2nH