Walsin Technologies WLCM1005Z0C3N6TB
General Purpose Inductor, 0.0036uH, 5.5556%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Walsin Technologies WLCM1005Z0C3N6TB.
IHS
Datasheet11 pages6 years ago
Datasheet11 pages7 years ago
Descriptions
Descriptions of Walsin Technologies WLCM1005Z0C3N6TB provided by its distributors.
FIXED IND 3.6NH 700MA 200 MOHM
MLCI 1005(0402) 3.6nH ±0.2nH